U7

 

Trainers:

  • N/A


Spelers:

  • TIMMERMAN LUIZ
  • MEIRLAEN LUCAS
  • VANDENBERGHE BJARNE
  • VAN HOUTE HERVÉ ALEXIS
  • DESTOOP MATHIS MARTIN PIET
  • DE JANS MAURO
  • VAN THUYNE SIEBE
  • VAN NEVEL GIJS
  • WILLEMIJNS SENNE
  • LECLUYSE CHARLES
  • DEPOORTER MATTEO
  • RAUFI MOBIN
  • BETTENS JÉRÔME
  • VANTHUYNE MILO
  • DEWEER ALAN
  • VER EECKE LEON

Kalender U7 A

Voetbalkalender JONG ZULTE reeks G7F | Foot24.be
FCSM Latem A
zo, 26 sep - 11:00
Jong Zulte A
Cmp: FC.Latem ( route)
Hoge Heirweg 58, 9830 Sint-martens-latem
Jong Zulte A
za, 2 okt - 11:00
KFC Merelbeke B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
Jong Zulte A
za, 9 okt - 11:00
KVE Drongen B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KESA Bottelare B
za, 16 okt - 11:15
Jong Zulte A
Cmp: Gemeentelijk Stadion ( route)
Sint-Annawegel, 9820 Bottelare
FCT Melle A
za, 23 okt - 10:30
Jong Zulte A
Cmp: Tenstar Melle ( route)
Varingstraat 1/E, 9090 Melle
Jong Zulte A
za, 30 okt - 11:00
KE Machelen a Leie B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KFC Sparta Petegem B
zo, 7 nov - 09:00
Jong Zulte A
Cmp: KFC.Sp.Petegem ( route)
Gavere Steenweg 240, 9800 Petegem
Jong Zulte A
za, 13 nov - 11:00
FCSM Latem A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KFC Merelbeke B
za, 20 nov - 09:30
Jong Zulte A
Cmp: Sportcomplex Ter Wallen ( route)
Sportstraat, 9820 Merelbeke
KVE Drongen B
za, 27 nov - 11:30
Jong Zulte A
Cmp: Keiskant ( route)
St. Gerolfstraat 16, 9031 Drongen
Jong Zulte A
za, 4 dec - 11:00
KESA Bottelare B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte

Kalender U7 B

Voetbalkalender JONG ZULTE reeks G7D | Foot24.be
KSK Zingem
zo, 26 sep - 10:15
Jong Zulte B
Cmp: Willy Ronsse Stadion ( route)
Sportstraat 2a, 9750 Zingem
VC Nazareth-Eke A
za, 2 okt - 14:30
Jong Zulte B
Cmp: Gemeentelijk voetbalcompl ( route)
Drapstraat 88, 9810 Nazareth
Jong Zulte B
za, 9 okt - 11:00
KSK Ronse
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KFC Sparta Petegem A
zo, 17 okt - 09:00
Jong Zulte B
Cmp: KFC.Sp.Petegem ( route)
Gavere Steenweg 240, 9800 Petegem
KE Machelen a Leie A
za, 23 okt - 10:00
Jong Zulte B
Cmp: Petegemstraat 10-A ( route)
Petegemstraat 10-A, 9870 Machelen
Jong Zulte B
za, 30 okt - 11:00
K. Olsa Brakel A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KSV Melsen
za, 6 nov - 10:00
Jong Zulte B
Cmp: Kerkwegel 4 ( route)
Kerkwegel 4, 9820 Melsen
Jong Zulte B
za, 13 nov - 11:00
KSK Zingem
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
Jong Zulte B
za, 20 nov - 11:00
VC Nazareth-Eke A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KSK Ronse
za, 27 nov - 09:30
Jong Zulte B
Cmp: O.Cruckestadion ( route)
Leuzesesteenweg 241, 9600 Ronse
Jong Zulte B
za, 4 dec - 11:00
KFC Sparta Petegem A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
Volg ons
Jong Zulte vzw

Stamnummer: 9406
4e prov - Oost-Vlaanderen

Terreinen jeugd & eerste elftal
Waalstraat 188b, 9870 Zulte

E-mail: info@jongzulte.be