U8

 

Trainers:

  • LORENZ BLAUWBLOMME
  • VANSPEYBROECK YENTE


Spelers:

  • CARLIER MIKLO
  • DE WEER DAVID
  • BLAUWBLOMME NORE
  • DHONT MATZ
  • VANCOILLIE NAND JULIEN
  • BALDUYCK MARCEL FRED
  • ALVES MILAN
  • SUPPLY JOHANNES
  • RONSSE JEF
  • MARICHAEL LUCA
  • LIPPENS MORRIS
  • POLET COLIN
  • WAERNIERS DAAN
  • HAESEVOETS DAAN
  • DEBAERE GEORGES -HENRI
  • VERCRUYSSE MATTEO
  • DERUYCK KLAAS

Kalender U8 A

Voetbalkalender JONG ZULTE reeks G8A | Foot24.be
KMSK Deinze B
za, 25 sep - 10:00
Jong Zulte A
Cmp: Burg.Van De Wielestadion ( route)
Stadionlaan 5, 9800 Deinze
Jong Zulte A
za, 2 okt - 10:00
KFC Sparta Petegem C
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
FC Poesele A
zo, 10 okt - 09:30
Jong Zulte A
Cmp: Paepestraat 7 ( route)
Paepestraat 7, 9850 Poesele
Jong Zulte A
za, 16 okt - 10:00
KSCE Mariakerke A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KE Machelen a Leie A
zo, 24 okt - 10:30
Jong Zulte A
Cmp: Petegemstraat 10-A ( route)
Petegemstraat 10-A, 9870 Machelen
Jong Zulte A
za, 30 okt - 10:00
FC Gavere-Asper B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
VC Nazareth-Eke A
za, 6 nov - 10:00
Jong Zulte A
Cmp: Gemeentelijk voetbalcompl ( route)
Drapstraat 88, 9810 Nazareth
Jong Zulte A
za, 13 nov - 10:00
KMSK Deinze B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KFC Sparta Petegem C
zo, 21 nov - 09:00
Jong Zulte A
Cmp: KFC.Sp.Petegem ( route)
Gavere Steenweg 240, 9800 Petegem
Jong Zulte A
za, 27 nov - 10:00
FC Poesele A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KSCE Mariakerke A
za, 4 dec - 11:00
Jong Zulte A
Cmp: Polderkenslaan ( route)
Polderkenslaan, 9030 Mariakerke

Kalender U8 B

Voetbalkalender JONG ZULTE reeks G8L | Foot24.be
VC Zevergem Sp
za, 25 sep - 14:30
Jong Zulte B
Cmp: Boeregemstraat ( route)
Boeregemstraat, 9840 Zevergem
KFCE Belzele Evergem B
za, 2 okt - 11:00
Jong Zulte B
Cmp: KFCE.Belzele ( route)
Doornstraat 55c, 9940 Evergem
Jong Zulte B
za, 9 okt - 10:00
K Olsene Sp A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
Kluisbergen Sp A
za, 16 okt - 09:30
Jong Zulte B
Cmp: La Moderne ( route)
Parklaan 17a, 9690 Kluisbergen
Sp Wortegem B
za, 23 okt - 09:30
Jong Zulte B
Cmp: Sp.Wortegem ( route)
Wortegemplein, 9790 Wortegem-petegem
Jong Zulte B
za, 30 okt - 10:00
KVVV Ardennen A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
KFC Kluisbergen
za, 6 nov - 09:30
Jong Zulte B
Cmp: KFC.Kluisbergen ( route)
Misseweg Oa, 9690 Kluisbergen
Jong Zulte B
za, 13 nov - 10:00
VC Zevergem Sp
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
Jong Zulte B
za, 20 nov - 10:00
KFCE Belzele Evergem B
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
K Olsene Sp A
zo, 28 nov - 11:00
Jong Zulte B
Cmp: Grote Steenweg - Kos ( route)
Grote Steenweg 60, 9870 Olsene
Jong Zulte B
za, 4 dec - 10:00
Kluisbergen Sp A
Cmp: Waalmeers ( route)
Waalstraat 188 B, 9870 Zulte
Volg ons
Jong Zulte vzw

Stamnummer: 9406
4e prov - Oost-Vlaanderen

Terreinen jeugd & eerste elftal
Waalstraat 188b, 9870 Zulte

E-mail: info@jongzulte.be